Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“
More about company »

PLYTELIŲ KLOJĖJAI

2200-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

  • plytelių ir akmens masės klijavimo darbai statybiniuose ir laiviniuose objektuose;
  • darbas komandiruotėje per Lietuvos įmonę;
  • vykdyti užsakovo nurodymus.

Reikalavimai

su patirtimi priimami be bandomojo laikotarpio su geru atlygiu;
anglų arba vokiečių kalba - privalumas;
galimybė vykti nuosavu automobiliu - privalumas.

Mes jums siūlome

Gerą atlyginimą;
Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
Laiku mokamą sutartą atlyginimą;
Lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
Geras nemokamas apgyvendinimas;
Nemokamas kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;
Visi mokesčiai ir atlyginimas oficialūs.

Atlyginimas

2200-3000 €/mėn. į rankas

Laivuose ( megajachtos,kruiziniai ) ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK,izoliavimo,skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: .

svetainės:

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje,Švedijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Norvegijoje,Japonijoje ir kt. šalyse.