Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AVA statyba"
More about company »

Plytelių klojėjas

800–1000 Eur
Kaunas - UAB "AVA statyba"

Darbo pobūdis

Plytelių klojimas komercinės paskirties objektuose.

Reikalavimai

Darbo patirtis ne mažiau nei 1 metai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Žalingų įpročių neturėjimas;
Atsakingumas;
Kruopštumas;
Sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
Visas reikalingas priemones ir aprangą.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "AVA Statyba"– statybos bendrovė, sėkmingai projektuojanti, statanti ir renovuojanti įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Kokybiškai atliekamas darbas, mūsų darbuotojų profesionalumas, veržlumas, sklandus komandinis darbas - ilgametės patirties statybų srityje rezultatas. Per savo veiklos laikotarpį esame įgyvendinę daugybę projektų. Sėkmingai siekiame užsibrėžtų tikslų, tuo užsitarnaudami užsakovų pasitikėjimą.