UAB „Personalas“

Plytelių klojėjas

3000-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

LAISVOS VIETOS! Darbas plytelių klojėjams Švedijoje, Varberg apskrityje. Atlyginimas: 3000 - 3500 Eur/mėn. jau atskaičius mokesčius.

DARBO APRAŠYMAS
  • Šiuo metu reikalingi plytelių klojėjai darbui Norvegijoje, Vikedal apskrityje;
  • Paruošiamieji darbai plytelių klojimui;
  • Plytelių klojimas įvairiuose objektuose.

Reikalavimai darbuotojui

REIKALAVIMAI
  • Galimybė kuo skubiau pradėti dirbti;
  • Ne mažesnė darbo patirtis nei 2 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
  • Vairuotojo teisės B kategorija.

SIŪLOME
  • Komandiruojamą neterminuotą darbo sutartį plytelių klojėjams, Švedijoje;
  • Darbo užmokestis 3000 - 3500 Eur/mėn. jau atskaičius mokesčius;
  • Darbo valandų skaičius: 50-60 h/sav;
  • Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
  • Apgyvendinimas suteikiamas NEMOKAMAI;

CV siųsti:

Tel. UAB Personalas

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.