Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kelionių panorama“

Poilsinių kelionių pardavimo vadybininkas (-ė)

1300-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Kelionių panorama“

Darbo pobūdis

Dievini keliones? Tuomet junkis prie mūsų! Esame viena didžiausių kelionių agentūrų Lietuvoje ir šiuo metu ieškome net kelių kolegų, kurie dega aistra keliauti!

Mums svarbu:

Nepriekaištingas kiekvieno kliento aptarnavimas;

Atsakomybė už asmeninių pardavimų augimą;

Sutarčių sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

KOKIO KOLEGOS IEŠKOME?

Tokio, kuris vertina gerą savo bei organizacijos vardą;

Yra motyvuotas;

Kelionės jo gyvenimo būdas;

Dievina bendravimą su žmonėmis;

Turi puikius teksto rašymo įgūdžius;

Yra tikras optimistas!

Reiklus ne tik sau, bet ir kitiems;

Turi puikų humoro jausmą;

Yra beprotiškai atsakingas;

Mažus dalykus atlieka su meile.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

· Ambicingas kolektyvas

· Vertinama iniciatyva

· Stabilus bei nuo Tavo rezultatų didėjantis atlyginimas

· Nemokamos kelionės

· Suteiksi KLIENTUI galimybę keliauti pigiau!

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

- tai į kliento poreikius orientuota kelionių agentūra. Vadovaujamės aukštomis moralinėmis vertybėmis ir kiekvieną dieną siekiame vis didesnio klientų pasitenkinimo. Nuolat stebime rinkos pokyčius ir siekiame prisitaikyti prie vartotojų poreikių. Savo klientams siūlome ne tik keliones į užsienį, bet ir kokybišką poilsį Lietuvoje.

Plečiame savo veiklą ir Lenkijoje startuojame su nauju projektu, tad ieškome ambicingo ir motyvuoto kolegos, kuris nebijo iššūkių!
informacija apie UAB „Kelionių panorama“
2129 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.