UAB „Vasaroja“

Poilsio paslaugų portalo užsakymų administratorės/iaus (papildomas darbas)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Klaipėda - UAB „Vasaroja“

Darbo pobūdis

Įmonė "Vasaroja" vykdo apartamentų nuomos, administravimo ir valymo paslaugas Kuršių Nerijoje.

Nuotoliniam papildomam darbui laisvu grafiku ieškome poilsio paslaugų portalo užsakymų aministratoriaus/ės.

Administratorius turės:
▸ Priimti ir administruoti užsakymus, gaunamus per portalą arba tiesiogiai (telefonu, el. paštu),
▸ Atsakinėti į telefono skambučius, atrašinėti į el. laiškus;
▸ Aptarnauti įmonės klientus, perkančius apartamentų nuomos administravimo paslaugas;
▸ Ruošti skelbimų aprašymus, atrinkinėti vaizdinę medžiagą;
▸ Dirbti ne tik su įmonės nuomos portalu, bet ir su kitais apartamentų nuomos puslapiais;
▸ Prižiūrėti, kad poilsio paslaugų portalas tinkamai veiktų ir būtų patrauklus klientams, bendradarbiauti su IT skyriumi, taisant klaidas;
▸ Ruošti ataskaitas buhaleterijai ir įmonės klientams.

Siūlome nuo 500 EUR į rankas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas.

Anglų kalba - privaloma.

Rusų, vokiečių kalbos - privalumas.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Vasaroja“
4
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2020 m.