Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Telia

Pokyčių vadovas – Pardavimų ir klientų aptarnavimo padalinyje

Vilnius - Telia
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Mes esame

Esu Viktorija Judeikytė, Veiklos efektyvinimo komandos vadovė ir šiuo metu ieškau naujo komandos nario Transformacijos projekto laikotarpiui, kuris padėtų Pardavimų ir klientų aptarnavimo padaliniui įsisavinti pokyčius ir užtikrinti numatytų naudų gavimą.

Tavo naujas iššūkis?

Tavo pagrindinė veikla bus susijusi su pokyčių valdymu. Turėsi priimti sprendimus įvertinęs transformacijos projekto eigą kanalams. Teiksi siūlymus, matuosi rezultatus, nuolat efektyviai bendradarbiausi su verslo savininkais, vadovais, IT bei kitais padalinių atstovais. Dažnai teks vesti derybas, valdyti prioritetus, kalbėti prieš auditoriją pristatant rezultatus ar atstovaujant padalinių poreikiams.

Analizuosi, vertinsi ir teiksi įžvalgas apie sėkmės rodiklius (KPI), o esant poreikiui ir pats inicijuosi jų sukūrimą. Sudarysi planus pokyčių valdymui ir užtikrinsi jų įgyvendinimą.

Koks esi tu?

Tau patinka bendrauti, kurti ilgalaikius ryšius, nelieki nuošalyje ir gebi dirbti ne tik individualiai, bet ir komandoje. Moki suderinti skirtingus poreikius ir galimybes, nevengi prisiimti atsakomybę. Imiesi iniciatyvos spręsdamas iškylančias problemas, neapsiriboji tik turimomis žiniomis ir savarankiškai pasitelki papildomus įrankius, priemones ar kolegas, kad plačiai įvertintum situaciją, surastum aktualų sprendimą. Esi praktiškai dalyvavęs projektų/iniciatyvų įgyvendinimo etapuose ir žinai kaip pats gali prisidėti prie sklandaus jų realizavimo, supranti kliento kelionės etapus ir juose dalyvaujančius procesus. Prioritetus ir tikslus dėlioji atsižvelgdamas į įmonės kryptį. Argumentuotai daliniesi savo nuomone, išklausai ir girdi kitus. Žinai esminius pokyčių įgyvendinimo etapus, gebi planuoti ir valdyti veiklas metų perspektyvoje.

Tavo patirtis ir žinios:

 • Komunikuoji drąsiai, argumentuotai
 • 2-3 metų panašios veiklos patirtis (procesų, projektų/iniciatyvų ar pokyčių valdymo)
 • Klientų kelionės procesų išmanymas
 • Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu)
 • Turi aukštąjį išsilavinimą (vadyba, ekonomika ar pan.)
 • Esi smalsi, veikli ir lanksti asmenybė orientuota į sprendimus
 • Mėgsti įsigilinti į problemas, įsiklausai ir noriai bendradarbiauji
 • Sudėtingus procesus, struktūras gebi paaiškinti paprastai
 • Gebi valdyti didelės apimties ir kompleksiškus uždavinius ilgalaikėje perspektyvoje
 • Gebi organizuoti darbus didelio neapibrėžtumo ir neaiškumo sąlygomis

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį mėnesinį atlygį 2655 - 3500 Eur (prieš mokesčius). Konkretus atlygis priklausys nuo tavo patirties ir įgūdžių. Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna metinius priedus, kurie priklauso nuo pasiektų asmeninių bei įmonės rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Nauji darbo principai. Mums rūpi žmonės, todėl reaguojame į susidariusią situaciją šalyje ir atrinktus kandidatus susipažinti pakviesime nuotoliniu būdu. Taip pat esame pasiruošę įgyvendinti visas būtinas sąlygas užtikrinant sėkmingą darbą iš namų, pradedant, bet neapsiribojant įrangos pristatymu į namus, naujokų įvedimu, mokymais ir pan.

Sudomino? Jeigu nori tapti mano komandos nariu, nedelsk, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą!

Nori sužinoti daugiau? Skambink man telefonu +370 62072220 arba rašyk el. paštu
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.
See all ads of this company (110)

You also might be interested in: