Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hovden"
More about company »

Porolono klijuotojas (-a) Plungėje

Plungė, Rietavas, Kretinga - UAB "Hovden"

Darbo pobūdis

Klijų purškimas;
Porolono klijavimas ant medinių rėmų;
Porolono klijavimas ant porolono pagalvių;

Darbo vieta baldų gamybos įmonėje Plungėje.
5 d.d. savaitė, nuo 8 iki 17 val.

Reikalavimai

Kruopštumas;
Greitas darbo tempas;
Fizinis pajėgumas;
Darbo patirtis minkštų baldų pramonės įmonėje - privalumas, neturinčius patirties - apmokome.
Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Augti ir tobulėti tarptautinėje įmonėje;
Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
Draugišką kolektyvą;
Karjeros galimybes;

Tarptautinė Norvegijos - Lietuvos įmonė besispecializuojanti patogių ir kokybiškų skandinaviško stiliaus sofų ir sofų-lovų gamyboje.

Kontaktinis asmuo: Personalo vadovė I.Galdikė
Tel.nr.
Informacija apie UAB "Hovden"
820 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
152
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Liutauras Juška