Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „CENTRUM“

Indų plovėjas (-a)

600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CENTRUM“

Darbo pobūdis

Indų plovimas, restorano siurbimas, daržovių paruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis nebūtina;
Tvarkingumas;
Pareigingumas.

Įmonė siūlo

Draugišką ir mielą darbo aplinką
Profesionalų ir darbingą kolektyvą
Galimybes įgyvendinti savo idėjas
Galimybes karjerai- įmonei priklauso 3 viešbučiai Vilniaus mieste
Įskaičiuotą maitinimą darbo metu

Atlyginimas

600 €/mėn. į rankas

UAB Centrum istorija prasidėjo 1996 įkūrus vieną iš pirmųjų privačių viešbučių Lietuvoje - „Grata by Centrum Hotels“. Per daugiau nei 27 metus įmonė išaugo į sėkmingą viešbučių tinklą ir šiuo metu valdo „Artis“, esantį Vilniaus senamiesčio širdyje, „Ratonda Centrum Hotels“, įkurtą pačiame Vilniaus centre ir „Monika Centrum Hotels“, kuris yra Latvijos sostinės Rygos kultūriname-istoriniame centre.
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vertybėms ir unikalumui: autentiška lokacija ir architektūra, platus paslaugų spektras pagal kiekvieno kliento poreikį, svetingumo tradicijos bei dėmesingumas užtikrina namų atmosferos pojūtį.
Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!