Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo inovacijos“
More about company »

POS terminalų programuotojas (-a) (C/C++)

1200–3000 Eur
Vilnius - UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Darbo pobūdis

Bankinių kortelių skaitytuvų programinės įrangos kūrimas.

Reikalavimai

Būtina patirtis programuojant C/C++ kalbomis;
„Embedded systems“ programavimo patirtis;
Patirtis programuojant ribotų resursų įrenginius;
Komunikacijos technologijų (TCP/IP, GSM/GPRS, Dial-up) išmanymas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo patirties;
Mokymus, renginius, papildomas naudas.

Atlyginimas

1200–3000 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Dešimt metų dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Mūsų klientė - sėkminga įmonė, kurianti programinę įrangą ir mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus.