Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Požeminių inžinerinių tinklų montuotojas

800–1000 Eur
Kaunas, Jonava - A. Žilinskio ir ko UAB

Darbo pobūdis

Inžinerinių tinklų montavimas (dujotiekis, vandentiekis).
Darbai komandiruotėse nuo pirmadienio iki penktadienio visoje Lietuvoje (apgyvendinimas įmonės sąskaita)

Reikalavimai

Patirtis dujų tinklų ir/ar plastikinių vamzdynų suvirinime.
Polietileninių vamzdynų suvirintojo pažymėjimas - būtų privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas.
Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, darbo komandoje įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
Motyvuojantį atlyginimą;
Aprūpinimą reikalingomis darbo priemonėmis;
Visas socialines garantijas.
Darbas ne komandiruotėse.
Atlyginimas
Nuo 800 eur (atskaičius mokesčius) priklauso nuo rezultatų.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

A. Žilinskio ir ko UAB

Statybos rinkoje dirbanti Kompanija, kurioje dirba apie 500 darbuotojų. Įmonė nuolat stabiliai auga ir plečiasi tiek geografiškai, tiek siūlomų paslaugų kiekiu.