Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Skaitmeninis jausmas“
More about company »

PPC / SEM specialistas (-ė) (Google Adwords, Facebook...)

Vilnius - UAB „Skaitmeninis jausmas“

Darbo pobūdis

  • Google AdWords, Facebook ir kt. reklaminių kampanijų kūrimas, administravimas, efektyvumo analizė ir optimizavimas
  • Ataskaitų ruošimas bei pasiūlymų paskyrų vystymui teikimas

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant su Google Adwords, Facebook ir kt. reklamos sistemomis
  • Google analytics – ne tik mokėjimas pasižiūrėti sessions ir transactions, bet ir žinojimas, kaip sukonfiguruoti goals bei ecommerce
  • Reklamos kampanijų biudžetų planavimo įgūdžiai
  • Google AdWords, Google Analytics sertifikatai (privalumas)
  • Motyvacija dirbti su puikiai žinomų prekinių ženklų skaitmenine rinkodara
  • Geri analitiniai įgūdžiai – gebėjimas pagrįsti sprendimus skaičiais
  • Domėjimasis skaitmeniniu marketingu bei naujosios medijos inovacijomis

Mes jums siūlome

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, pasirengusią įgyvendinti aukščiausius tikslus
  • Mokymus, konferencijas, Google sertifikavimą
  • Motyvuojantį atlygį bei priedus

DigitalSense yra skaitmeninės komunikacijos agentūra, kuri dirba su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Informacija apie UAB „Skaitmeninis jausmas“
1521 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Sigitas Jonikas