UAB „Commercial Engineering Technologies“

PPC/SEM specialistas (-ė)

Vilnius - UAB „Commercial Engineering Technologies“

Darbo pobūdis

Google Adwords, Facebook ir kt. reklaminių kampanijų kūrimas, administravimas, efektyvumo analizė ir optimizavimas;
Ataskaitų ruošimas bei pasiūlymų paskyrų vystymui teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant su Google Adwords, Facebook, Google Analytics ir kt.internetinės rinkodaros kanalais;
Motyvacija vykdant projektus su esamais ir būsimais klientais;
Geri analitinio mąstymo įgūdžiai;
Google Adwords, Google Analytics sertifikatų turėjimas - didelis privalumas;
Žinios apie skaitmeninę rinkodarą.

Įmonė siūlo

Darbą profesionalioje besiplečiančioje komandoje;
Galimybę tobulėti profesinėje srityje, apmokymus;
Darbą su žinomiausiais prekiniais ženklais.

Commercial Engineering Technologies įmonė atitiko visus „Google“ reikalavimus ir buvo pripažinta kvalifikuotu „Google“ reklamavimo profesionalu.
Mumis pasitiki įmonės Lietuvoje ir užsienyje, mes teikiame profesionalias ir kokybiškas interneto marketingo paslaugas. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl siūlome įvairius sprendimo būdus ne tik didelėms kompanijoms, bet ir smulkioms įmonėms.