Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB mokykla „Eureka“

Pradinių klasių mokytoja (-as)

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB mokykla „Eureka“

Darbo pobūdis

Esame švietimo entuziastai, kurie 2018 metais įkūrė pirmą Lietuvoje ankstyvojo ugdymo mokyklą. Augame kartu su Eurekos vaikais ir 2023 metais atidarome pradinę mokyklą. Tad Ieškome ieško pačio geriausio mokytojo naujai atsidarančiai mokyklai Valakampiuose (Vaidilutės g. 71, Vilnius).

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD JŪS ESATE:
Mokytojas arba ugdymo specialistas turintis pedagoginį išsilavinimą
Turite patirties, bet nuolatos norite tobulėti ir mokytis
Gerbiate kiekvieno vaiko individualumą ir jo unikalumą
Esate kūrybingas ir Jums artimi Eurekos ugdymo principai
Jums svarbi pozityvi darbo aplinka
Išbandęs virtualias mokymosi aplinkas

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Darbas profesionalioje tarptautinėje komandoje;
Reguliarus atlyginimo augimas;
Papildomų pajamų galimybės;
Investicijos į profesinius mokymus;
Eurekos komandos renginiai;
Psichologo konsultacijos;
Skatinimas už aktyvumą;
Augimo galimybės.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas
  • Atlyginimo dydis priklauso nuo išsilavinimo bei turimos patirties.

Eureka mokykla veikia Vilniaus Naujamiestyje, Žvėryne ir Valakampiuose ir yra skirta 2-10 metų vaikams.

Eurekoje ugdymą organizuojame pagal harmoningo ugdymo koncepciją - tai holistinė šiuolaikinio vaiko Asmenybės kūrimo sistema, kuri įgyvendinama derinant keturias ugdomąsias dimensijas: sumanumą, socialinį sąmoningumą, komunikavimą ir fizinę raidą.

Pagrindinis mokyklos išskirtinumas - atradimais grįsto ugdymo principo taikymas. Šis ugdymo modelis unikalus tuo, jog kiekvieną dieną sistemingai sudaromos sąlygos vaikui pažinti kažką naujo: daiktą, reiškinį, emociją, šalį ar pan.

eurekamokykla.lt/karjera/
informacija apie UAB mokykla „Eureka“
1535 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 779 €
25% uždirba 779-1502 €
25% uždirba 1502-1938 €
25% uždirba nuo 1938 €