Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Herojus“
More about company »

Pradinių klasių mokytojas (-a)

Nuo 900 Eur
Kaunas - VšĮ „Herojus“

Darbo pobūdis

  • Klasės darbo organizavimas (klasėje 12 mokinių);
  • Ugdymo proceso planavimas, organizavimas, vykdymas;
  • Naujų idėjų realizavimas ir vertės kūrimas ugdyme.

Reikalavimai

Herojaus mokytojas yra:
  • motyvuotas, kūrybiškas, organizuotas, inovatyvus, iniciatyvus (laisvė pasirinkti metodus ir įgyvendinti ugdymo programą);
  • gebantis pastebėti ir ugdyti vaikų stiprybes;
  • geba komunikuoti anglų kalba (ir/ar kitomis užsienio kalbomis), skaito knygas;
  • yra sektinas pavyzdys ir draugas; mokosi kartu su vaikais,
priartina ugdymo turinį prie jiems aktualių temų, moko per praktines veiklas;
  • turi aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą.

Patirtis ugdymo įstaigoje - privalumas, tačiau laikomės požiūrio, kad visko iš karto mokėti ir žinoti nėra būtina, svarbiausia - tinkamas požiūris ir noras tobulėti visapusiškai.

Mes jums siūlome

  • Galimybė realizuoti save ir savo pomėgius.
  • Laisvė rinktis ugdymo metodus ir priemones, kurti savo klasės aplinką.
  • Inovatyvi, kurianti aplinka ir bendruomenė.
  • Dalyvavimas vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

  • Pradinė/pagrindinė mokykla
  • Ugdymo įstaiga orientuota ne tik į inovatyvius ugdymo metodus, bet ir kuria bei realizuoja savuosius: leidžia knygas, naujas ugdymo priemones, užsiima kinematografija/animacija, kuria naujus meninio ugdymo modelius.
  • Integruoto ugdymo pagrindu derinamos Lietuvos švietimo ir tarptautinės programos.
  • Sparčiai augantis, jaunas, veržlus kolektyvas.

Daugiau:
Informacija apie VšĮ „Herojus“
871 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andrius Pelegrimas