Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Gedimino miesto mokykla“

Pradinių klasių mokytojas (-a)

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Gedimino miesto mokykla“

Darbo pobūdis

  • Darbo pradžia 2021 m. rugsėjo mėnesį, naujai formuojamoje pirmoje klasėje.
  • Pradinių klasių vaikų ugdymas, nuo pirmos iki ketvirtos klasės;
  • Ugdymo individualizavimas, taikant mokyklos mentorystės programą;
  • Gamtamokslinių veiklų / projektų vykdymas su vaikais;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikais ir jų tėvais;
  • Aktyvus dalyvavimas mokyklos bendruomenės gyvenime.

Reikalavimai

  • Pedagoginis / pradinio ugdymo srities išsilavinimas;
  • Pedagoginė patirtis dirbant su pradinių klasių vaikais;
  • Aistra pedagoginiam darbui, meilė gamtai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, atvirumas, iniciatyvumas;
  • Noras tobulėti, nuolat mokytis.

Mes jums siūlome

  • Šiuolaikišką ir draugišką kolektyvą, pagarbius santykius;
  • Kūrybos laisvę, šiuolaikišką aplinką, inovatyvias ugdymo priemones;
  • Darbą nedidelėje vaikų grupėje (iki 18 vaikų) pilnu etatu;
  • Konkurencingą atlyginimą ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo kvalifikacijos ir patirties.

Privati pradinė mokykla, dirbanti pagal unikalią mentorystės programą, didelį dėmesį skirianti gamtamoksliniam ir inovatyviam ugdymui. Šiuo metu renka pirmą klasę, kuriai ieško draugo, pradinio ugdymo pedagogo.
Mokykloje dirba šiuolaikiškas, savo darbą mylintis kolektyvas.
informacija apie VšĮ „Gedimino miesto mokykla“
1409 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1253 €
25% uždirba 1253-1478 €
25% uždirba 1478-1723 €
25% uždirba nuo 1723 €