Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Mokykla „Sokratus“
More about company »

Pradinių klasių mokytojas

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB Mokykla „Sokratus“

Darbo pobūdis

Privati ir sparčiai auganti mokykla "Sokratus" kviečia pradinių klasių mokytoją prisijungti prie kūrybiškos komandos, puikiai aprūpintos materialia baze ir nuolat tobulėjančios. Puikios ateities perspektyvos!

Reikalavimai

  • Palaiko ir siekia įgyvendinti unikalią ugdymo koncepciją mokykloje;
  • pasirengęs iššūkiams ir kūrybai, sugeba mokytis bei tobulėti komandoje;
  • pradinių klasių ugdymo patirtis;
  • IKT naudojimo įgūdžiai;
  • anglų arba ispanų kalbos vartojimas;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir vadovauti jai.
Privalumai:
  • įvairių ugdymo metodų taikymo patirtis;
  • rekomendacija;
  • galimybė susipažinti su patirtimi el. ištekliuose;
  • metodinės veiklos patirtis.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį puikiai apmokamą darbą netradicinio ugdymo mokykloje;
  • nuolatinį kvalifikacijos tobulinimą šalyje ir užsienyje;
  • etatinį darbo apmokėjimą;
  • lankstų atostogų grafiką;
  • galimybę taikyti pažangiausias individualaus asmenybės ugdymo metodikas;
  • tarptautiškumą ir mobilumą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Privati mokykla "Sokratus" Vilniuje, Žvėryno raj.

Informacija apie UAB Mokykla „Sokratus“
874 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Šarūnas Miculevičius