VšĮ „Uogų slėnio mokymosykla“

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ

900-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Uogų slėnio mokymosykla“

Darbo pobūdis

Ieškome PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ, kurie nori savo pedagoginę meistrystę išreikšti visais žinomais udgymo metodais ir INDIVIDUALIZUOTI mokymosi procesą tikrąja ta žodžio prasme!

Ieškome KOLEGŲ, kurie nori patirti komandinį bendrakūrybos džiaugsmą kuriant inovatyviausią individualizuoto ugdymo modelį - mokyklą kiekvienam vaikui. Be sutartinio atlygio, prižadame darbą komandoje, laisvę kūrybiškumui, ištisas valandas mokymų ir ieškojimą efektyviausių mokymosi kelių 🧠

Susipažinkite su mūsų idėja ir veikimo principais:Darbo vieta: Lyglaukių g. 38/38A, Paliepių k., Nemėžio sen., Vilniaus r. LT-13280 arba 25 minutės nuo Vilniaus centro. Yra galimybė į darbą vykti mokyklos autobusu.

Reikalavimai darbuotojui

Jei tu esi KOLEGA, kuris myli vaikus, nori prisidėti prie inovatyviausio švietimo pokyčio, turi edukacinio darbo patirties, moki ugdymosi procesą planuoti, organizuoti, ir įgyvendinti - susipažinkime 🙋‍♀️💁‍♂️

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
VšĮ „Uogų slėnio mokymosykla“

VšĮ „Uogų slėnio mokymosykla“

Forvardo metodika - tai XXI a. švietimo poreikius atliepianti pažangiausių ugdymosi tendencijų ir metodų sintezė, leidžianti 100% individualizuoti ugdymo procesą.

Mūsų tikslas - autentiška, sąmoninga, save pažįstanti, pasaulį tyrinėjanti, kitus ir kita gerbianti asmenybė. Tokia asmenybė užauga klausydamasi ne kažkieno nurodymų, o savo širdies ir proto. Mes mokykloje neruošiame gyvenimui, o patiriame gyvenimą čia ir dabar, su visomis savo pasirinkimų sėkmėmis ir nesėkmėmis, dalindamiesi džiaugsmu ir liūdesiu, mokydamiesi gyventi neapibrežtume ir tuo pačiu išlaikyti savo ribas bei gerbti kitų.

Forvardas unikalus tuo, kad, kol dauguma “tradicinių mokyklų” savo dėmesį kreipia tik į akademinių kompetencijų ugdymą, o “alternatyvios” - dažniausiai akcentuoja asmeninę ir / ar socialinę ūgtį, mūsų modelis tvirtai pastatytas ant trijų vienodai svarbių kolonų: asmeninės, socialinės ir akademinės ūgties. Prof. G. Biestos “grown-upness” filosofiją sugebėjome paversti realybe, nes kiekvienai iš kolonų sukūrėme autentiškus turinio ir pažangos matavimo įrankius.

Bendrąsias ugdymo programas papildome šiuolaikišku turiniu, įtraukdami tai, kuo mokslas kvėpuoja dabar ir įgaliname visus savo bendruomenės narius (pedagogus, tėvus, moksleivius) atsiskleisti ir vesti ciklinius neformaliojo ugdymo užsiėmimus - “Artes Liberales”, kurio meniu galima rinktis iš daržininkystės, video filmavimo ir montavimo, fotografijos, kulinarijos, teatro, krepšinio, futbolo, meninės akrobatikos, gatvės šokių, verslo klubo, suaugusiųjų klubo “Čia augame kartu”, mokausi iš kino ir kt. užsiėmimų.

Šiandien esame vienintelė mokykla Lietuvoje, kuri kasdieninėje praktikoje paraleliai taiko reiškiniais (fenomenais) grįsto mokymo integraciją pagal suomišką metodologiją visose pakopose: nuo ikimokyklinio iki vidurinio ugdymo.

Turint omeny sistemos paprastumą ir kompleksiškumą vienu metu, atsisakyta kai kurių tradicinės mokymo sistemos elementų:
KLASIŲ - moksleiviai kartu mokosi pagal savo gebėjimus, o ne pagal gimimo metus;
PAŽYMIŲ - perėjome prie taškais apskaitomo įvertinimo: lengvos temos turi mažiau taškų nei sudėtingos, tačiau kiekvienas taškas reiškia, kad tema išmokta dešimtukui;
NAMŲ DARBŲ - moksleivis mokosi planuoti savo laiką ir atlikti užduotis jam optimaliausiu būdu;
KLASĖS AUKLĖTOJŲ - juos keičia asmeniniai mentoriai, kurie palydi moksleivį jo asmeniniame tapimo suaugusiu kelyje, kurdami asmeninį ryšį ir skirdami nedalomą dėmesį bent 1 val. / sav.

Pasmalsaukite:
informacija apie VšĮ „Uogų slėnio mokymosykla“
1967 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1225 €
25% uždirba 1225-1475 €
25% uždirba 1475-2454 €
25% uždirba nuo 2454 €

You also might be interested in: