Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB Vilniaus šilumos tinklai

Praktika biuro administravimo skyriuje

Online interview
Vilnius - AB Vilniaus šilumos tinklai

Darbo pobūdis

Darbas su dokumentais organizacijos archyve;
Dokumentų parengimas skaitmenizavimo projekto įgyvendinimui;
Procesų peržiūra, atliekamų darbų optimizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas vadybos, administravimo srityse (gali būti 2-4 kurso studentas (-ė);
Galimybė pasirašyti trišalę arba savanoriškos praktikos sutartį;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Komunikabilumas, organizuotumas, iniciatyvumas ir noras mokytis;
Drąsa ir atsakomybė;

Mes jums siūlome

Lankstus praktikos grafikas;
Įdomi ir vertinga praktika;
Darbo įvertinimas pagal kvalifikaciją ir rezultatus;
Nuolatinis mokymasis ir profesinis augimas bei žinios ir įgūdžiai.

AB Vilniaus šilumos tinklai – yra viena iš didžiausių energetikos įmonių Lietuvoje, pagal veiklos apimtis ir apyvartą. Iš rinkos profesionalų suformuota vadovų komanda sėkmingai transformuoja įmonę į rinkos lyderę: naujos komercinės veiklos, ambicingos investicijos, aplinką gelbėjantys tvarumo projektai, optimizuoti procesai ir inovatyvios papildomos naudos darbuotojams (kam nepatinka 3 dienų savaitgaliai?). Prisijungus prie komandos, galėsite iš arti ir tiesiogiai matyt kaip naujausios energetikos technologijos yra įdiegiamos Vilniaus mieste.

informacija apie AB Vilniaus šilumos tinklai
1744 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
588
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1212 €
25% uždirba 1212-1486 €
25% uždirba 1486-1965 €
25% uždirba nuo 1965 €