Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT"
More about company »

Praktika darbų saugos srityje

Kaunas - Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT"

Darbo pobūdis

Kviečiame atlikti praktiką aplinkos inžinerijos ar kitų techninių mokslo sričių studentus ŽŪK PienasLT darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.

Pagalba rengiant darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentus
Dalyvavimas darbuotojų saugos ir sveikatos vystymo projektuose

Reikalavimai

Komunikabilumas ir iniciatyva
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
Noras tobulėti, įgyti praktikos darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.

Mes jums siūlome

Visas reikalingas praktikai priemones
Draugišką komandą
Galimybę gauti žinių apie darbuotojų saugos ir sveikatos procesus bei vadybą

Konfidencialumą garantuojame
Informuosime tik į sekantį atrankos etapą patekusius kandidatus

Pastaba: siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad CV bus saugojamas ŽŪK "PienasLT" vidinėse duomenų bazėse

"Pienas LT" – viena moderniausių Baltijos regione pieno perdirbimo pramonės gamykla.
Informacija apie Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT"
1307 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
189
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Asta Kamandulienė