Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

Praktika Finansų sektoriuje

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo aprašymas

  • Komunikacinio turinio rengimas
  • Susitikimų su verslo partneriais organizavimas ir protokolavimas
  • Verslo renginių organizavimas ir koordinavimas
  • Dokumentų ir kitos aktualios informacijos paieška, analizė ir sisteminimas
  • Idėjų, siekiant efektyvinti ir tobulinti procesus generavimas ir įgyvendinimas
  • Prezentacijų kūrimas ir pristatymas vadovams bei klientams
  • Išvykų Lietuvoje ir užsienyje organizavimas

Reikalavimai kandidatui

  • Aukšta motyvacija dirbti ir įgyti kompetencijų finansų sektoriuje
  • Didelės ambicijos profesiniam tobulėjimui
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu)
  • Labai geri laiko planavimo ir komunikaciniai įgūdžiai
  • Imlumas, loginis mąstymas ir atsakingumas
  • Dėmesys detalėms ir orientacija į rezultatą

Darbdavys siūlo

  • Realią galimybę gauti darbo vietą po sėkmingos praktikos
  • Atsakomybės reikalaujančias užduotis
  • Dinamiką darbe kiekvieną dieną
  • Asmeninio ir profesinio augimo galimybes
  • Galimybę mokytis iš savo srities ekspertų
  • Profesionalią ir draugišką komandą

Personalo atrankų įmonės "Amston" klientė - lyderiaujanti faktoringo paslaugų įmonė SME Finance. Šiuo metu prie įmonės kviečia prisijungti ambicingą praktikantą (-ę).

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.