Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „General Financing“
More about company »

Praktika kredito rizikos valdymo skyriuje

Vilnius - UAB „General Financing“

Darbo pobūdis

Padalinys/sritis: Rizikos valdymo departamentas, Kredito rizikos valdymo skyrius, praktikos vieta ( ilgesniam laikotarpiui nuo 3 mėn)
  • Klientų kreditingumo vertinimas iš pateiktų dokumentų;
  • Klientų kreditingumo vertinimų analizė;
  • Įmonių rizikingumo vertinimas.

Reikalavimai

  • Ekonomikos, ekonometrijos ar panašių programų studentas (-ė);
  • MS OFFICE paketo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Analitiniai sugebėjimai ir mokėjimas efektyviai dirbti su dideliais informacijos srautais.

Privalumai:
  • SQL žinios;

Mes jums siūlome

Susitikime, nes visi geri dalykai prasideda nuo paprasto pokalbio.

Siųsk gyvenimo aprašymą (CV) per CVbankas sistemą.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Padėk mums įgyvendinti žmonių tikslus dar šiandien! Kviečiame į profesionalią, novatorišką ir sąžiningą „General Financing” komandą. Drauge sieksime bendro tikslo ir kursime ilgalaikius, draugiškus santykius su klientais. Vertiname partnerystę ir vienybę, todėl pasirūpinsime įdomiais ir naudingais mokymais, pasiūlysime konkurencingą atlyginimą, papildomas atostogų dienas, socialinių naudų paketą ir skanius penktadienio pusryčius su kolegomis. Atsakingai auginsime Tave ir Tavo karjerą!