Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Fazer Lietuva"
More about company »

Praktika logistikos skyriuje + laikinas darbas vasarą

Kaunas - UAB "Fazer Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Įmonės apyvartinės taros apskaita;
  • Atvykusių automobilių priėmimas / išleidimas.
  • Maršrutų dokumentų tvarkymas.
  • Importuojamų / eksportuojamų produktų priėmimas / išleidimas.
  • Praktika (laikas ir datos derinamos abipusiu susitarimu) + laikinas darbas vasarą pamainomis (dieninės, naktinės), slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Atsakingumas, atidumas, energingumas;
  • Gebėjimas priimti daug skirtingos informacijos, nuoseklumas.

Mes jums siūlome

  • Laikiną darbą vasaros metu po praktikos atlikimo.
  • Naudingas praktines žinias, įgūdžius ir apmokymus, reikalingus ateityje savo profesinį kelią siejant su logistikos sritimi.

„Fazer“ yra tarptautinė šeimai priklausanti kompanija, siūlanti duonos, saldumynų (šokoladas, saldainiai, sausainiai) produktus, taip pat teikianti maitinimo, restoranų ir kavinių paslaugas. „Fazer“ veiklą vykdo aštuoniose šalyse.
Lietuvoje „Fazer“ atstovauja UAB „Fazer Lietuva“ – viena pirmaujančių kepyklų šalyje, prekiaujanti duonos gaminiais, pažymėtais „Gardėsio“ ženklu. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba daugiau nei 260 darbuotojų.
Informacija apie UAB "Fazer Lietuva"
1081 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
279
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 715 €
25% uždirba 715-892 €
25% uždirba 892-1193 €
25% uždirba nuo 1193 €
Vadovas: Klavs Berzins