Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SEB bankas, AB
More about company »

Praktika Panevėžio finansinių paslaugų centre

Panevėžys - SEB bankas, AB

Darbo pobūdis

Mielas studente,

šis pasiūlymas Tau, jei į bent vieną klausimą atsakysi „Taip“:
  • mąstai apie karjerą banke?
  • studijuoji ekonomiką, bankininkystę, finansus, vadybą, matematiką, o gal psichologiją ar kitą artimą sritį?
  • tau ne tas pats, kas vyksta versle, bankų sektoriuje, domiesi verslo aplinka?
  • esi iniciatyvus, žingeidus, mėgsti bendrauti, nebijai iššūkių ir nori tobulėti?

Tokiu atveju kviečiame Tave atlikti praktiką Panevėžio finansinių paslaugų centre. Čia mes rūpinamės privačių ir smulkaus bei vidutinio verslo klientų aptarnavimu, konsultavimu, paslaugų pardavimu ir ryšių su klientais stiprinimu.

Atlikdamas praktiką SEB banke Tu susipažinsi su banko veikla ir darbuotojais, tikslais, pamatysi kaip dirbame ir kuo gyvename. Taip pat turėsi galimybę išbandyti save ir įgyti praktinių žinių, įgūdžių įvairiose srityse nuo administracinio, analitinio pobūdžio užduočių iki klientų aptarnavimo, poreikių pažinimo ir pardavimų privatiems klientams.

Be to, sėkmingiausiems praktikantams, jei tik bus poreikis, pasiūlysime tęsti savo karjerą SEB banke.

Kviečiame Tave prisijungti prie mūsų komandos!

Jei nori atlikti praktiką, savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką pateik spustelėdamas toliau esantį mygtuką iki 2019-04-29.
SEB bankas, AB

SEB bankas, AB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų centre Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Informacija apie SEB bankas, AB
2381 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
1615
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1299 €
25% uždirba 1299-1740 €
25% uždirba 1740-2766 €
25% uždirba nuo 2766 €
Vadovas: Raimondas Kvedaras

Similar job ads: