UAB „SME Finance“

PRAKTIKA PARDAVIMŲ SKYRIUJE

Vilnius - UAB „SME Finance“

Atsakomybės:

  • Asistuoti pardavimų projektų vadovui;
  • Dalyvauti susitikimuose su esamais ir naujais klientais;
  • Tvarkyti ir atnaujinti klientų duomenis ir informaciją;
  • Spręsti bet kokias klientų užklausas, skundus ir problemas;
  • Laikytis visų bendrovės taisyklių ir politikos.

Reikalavimai:

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
  • Aukštojo mokslo studijos (gali būti studentas (-ė));
  • Motyvacija siekti tikslų;
  • Anglų kalba (privalumas);
  • Noras tobulėti.

Mes siūlome:

  • Visokeriopą pagalbą bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę įsidarbinti po praktikos;
  • Galimybę praktiką derinti su studijomis;
  • Bendrus įmonės vakarėlius ir pramogas;
  • Skanią kavą, arbatą ir sveikus užkandžius;
  • Nerealų vaizdą pro ofiso langą iš 18 aukšto 😊

Esame patyrusių specialistų komanda, padedanti verslams augti ir puikiai išmananti sparčiai augantį fintech sektorių. Verslams siūlome platų finansavimo paslaugų spektrą: faktoringą, verslo paskolas, kredito liniją, lizingą. Esame pirmaujanti B2B finansavimo platforma Baltijos šalyse, sukūrusi išskirtinę ekosistemą, kurioje „SME Finance“ veikia kaip fintech įmonė, o neobankas „SME Bank“ veikia kaip licencijuotas juridinis vienetas. Mūsų jaunas ir sparčiai augantis kolektyvas turi ambicingų idėjų ir planų: siekiame tapti profesionaliausia skaitmeninio skolinimo platforma, kurią klientai ir partneriai pripažįsta ne tik Baltijos šalyse, bet ir daugelyje kitų Europos valstybių.
informacija apie UAB „SME Finance“
5476 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5X higher than LT average)
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2448 €
25% uždirba 2448-3397 €
25% uždirba 3397-5404 €
25% uždirba nuo 5404 €