Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
LLC "Work24"
More about company »

PRAKTIKA STUDENTAMS

Vilnius - LLC "Work24"

Darbo pobūdis

Kol kas neturi daug patirties, galbūt vis dar neapsisprendi, kuri sritis tau įdomiausia?

Mes tau siūlome pradėti savo karjeros planavimą ar augimą DABAR.

Ieškome praktikantų darbui šiose srityse:
Personalo atranka;
Marketingas;
Dizainas;
IT projektai;
Vadyba;
Pardavimai;

Reikalavimai

Puiki anglų kalba;
Gebėjimas susitvarkyti su keleta skirtingų užduočių vienu metu;
Smalsumas, kruopštumas, atidumas detalėms.
Lankstumas atliekant užduotis;

Mes jums siūlome

Suteikiame galimybę mokytis ir įgyti patirties, sužinoti kiekvieną žingsnį kaip vykdomi įvairūs procesai freelance paslaugų sektoriuje.

Be to, šią praktiką puikiai gali derinti su studijomis - čia darbo grafikas visiškai lankstus.

O patiems darbščiausiems pasiūlysime galimybę tapti įmonės dalimi pasibaigus praktikos laikotarpiui.

Esame motyvuotų ir entuziastingų žmonių komanda, turinti ne vienerių metų patirtį. Mes ambicingi, todėl augame ir ieškome naujų galimybių.

Mūsų kryptys:

Tarptautinio projekto vystymas ir plėtra.
Turinio kūrimas.
Kompleksiniai internetinio marketingo sprendimai.
Media projektų vystymas ir plėtra.
Naujų idėjų ir projektų paieška.