Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finesta Lithuania“
More about company »

PRAKTIKA TARPTAUTINĖJE PERSONALO ATRANKŲ ĮMONĖJE

Vilnius - UAB „Finesta Lithuania“

Kviečiame atlikti praktiką tarptautinėje personalo atrankų kompanijoje!

Turėsite galimybę susipažinti su darbuotojų paieškos bei atrankos procesu, įgyti administracinio darbo patirties bei suteiksime visapusišką pagalbą tobulėjant!

Siūlome dvišalę - be mokymosi įstaigos arba trišalę praktikos sutartį iš mokymosi įstaigos.

Iš Tavęs tikimės:

  • Motyvacijos bei noro tobulėti;
  • Organizuotumo, sumanumo bei atsakingumo;
  • Geros nuotaikos ir energingumo!

Mes Tau siūlome:

  • Naudingų žinių, pradedant savo karjerą;
  • Draugišką, tarptautinį kolektyvą;
  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas.

__________________________________________________________

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau ) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.
UAB „Finesta Lithuania“

UAB „Finesta Lithuania“

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.

Similar job ads: