UAB „Finansai šalia“

Praktikantas buhalterinėje įmonėje

Vilnius - UAB „Finansai šalia“

Darbo pobūdis

Ieškome praktikanto buhalterinių paslaugų įmonėje. Sėkmingai atlikus praktiką yra galimybė įsidarbinti.

Reikalavimai

Išsilavinimas apskaitos, buhalterijos srityje (studentas);
noras mokytis ir tobulėti;
savarankiškumas, iniciatyvumas, kruopštumas, atidumas;
gebėti lengvai naudotis kompiuterinėmis technologijomis;
mokėti anglų kalbą.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų praktikos laikotarpį;
galimybę susipažinti su apskaitos vedimu nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės;
draugišką kolektyvą;
geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
galimybę pasilikti dirbti įmonėje po praktikos.

Adresas: Aludarių g. 5-52, Vilnius
informacija apie UAB „Finansai šalia“
1619 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.