Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Optometrijos centras“

Praktikantas DIZAINERIS (-Ė) - MAKETUOTOJAS (-A)

Kaunas - UAB „Optometrijos centras“

Darbo aprašymas

Kviečiame prisijungti prie Optometrijos centro kolektyvo ir atlikti dizainerio (-ės) - maketuotojo (-os) praktiką. Sudarysime galimybes susipažinti ir prisidėti prie mažmeninės prekybos įvairios reklaminės medžiagos kūrimo ir redagavimo, maketavimo.

Reikalavimai:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas dailės, dizaino srityje (galite būti studentas (-ė));
  • darbo patirtis Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw programomis;
  • kūrybiškumas, organizuotumas, kruopštumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • gebėjimas greitai įsisavinti informaciją;
  • trišalė praktikos sutartis iš mokymosi įstaigos (būtina);
  • atliktų darbų portfolio (pageidautina .pdf formatu);
  • panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • patirtis banerių gamyboje (privalumas);
  • fotografijos išmanymas (privalumas).

Mes siūlome:

  • galimybę atlikti įdomias praktines užduotis;
  • geras darbo sąlygas, draugišką darbo kolektyvą;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę tapti stabilios, augančios įmonės dalimi pasibaigus praktikos laikotarpiui;
  • visas efektyviam darbui reikalingas priemones;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdų.

Praktika nėra apmokama.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

UAB „Optometrijos centras“ optikų tinklas, išsiplėtęs didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Šiuolaikiškai įrengti, erdvūs, modernaus stiliaus Optometrijos centro optikos salonai yra skirti klientų patogumui. Čia klientai gali pasinaudoti visomis optikos paslaugomis – nuo profesionalaus regos ištyrimo, kontaktinių lęšių ar akinių parinkimo iki stiliaus konsultacijų.
informacija apie UAB „Optometrijos centras“
1147 €
Vid. atlyginimas bruto
96
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 745 €
25% uždirba 745-995 €
25% uždirba 995-1630 €
25% uždirba nuo 1630 €