Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia

Praktikantas (-ė) Apskaitos skyriuje

Vilnius - Telia

Mes esame

Labas, šiuo metu mes ieškome praktikanto (-ės) Apskaitos skyriuje! Esame labai draugiška profesionalų komanda iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu, kuri nuolat ieško pažangių apskaitos efektyvinimo būdų, įgyvendina projektus bei moka džiaugtis pasiektais rezultatais! Susidomėjai ir nori prisijungti prie mūsų?

Tavo naujas iššūkis?
Prisijunk praktikai su Telia ir įgauk profesinio pasitikėjimo savimi. Patirk naujus iššūkius, susipažink su stipria Telia kultūra, pamatyk kaip dirba tikri savo srities profesionalai. Pagrindinė praktikos sritis – skolų suderinimo/tarpusavio atsiskaitymo aktų rengimas, pagalba kitiems apskaitos darbuotojams.

Koks (-ia) esi tu?
  • Turintis (-i) apskaitos teorinį suvokimą;
  • Turintis (-i) daug energijos ir pozityvumo;
  • Esi komunikabilus (-i), žingeidus (-i) ir pilnas (-a) noro išmokti naujų dalykų;
  • Nestokoji iniciatyvumo ir atsakingumo, esi orientuotas (-a) į rezultatą.

Ko gali tikėtis iš šios praktikos?
  • Išmokti vesti didelės įmonės apskaitą vienoje iš atitinkamų apskaitos sričių: turto, atsargų, mokėtinų ar gautinų sumų;
  • Išmokti dirbti vienoje perspektyviausių pasauliniu mastu verslo valdymo programų SAP S/4Hana;
  • Įgauti žinių apie bendrovės verslą ir technologijas;
  • Mokytis iš beprotiškai fantastiškos profesionalų komandos, kuri padės augti ir tobulėti kartu.

Susidomėjai?
Jei nori tapti mūsų šeimos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Nori sužinoti daugiau? Skambink Irmantui Naulickui telefonu . Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.

Prisijunk prie Telia!
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. ir 2018 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.