Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Modus Group

Praktikantas (-ė) Bentley Servise

Vilnius - Modus Group

Apie įmonę ir poziciją:

„Modus Group“ istorija prasidėjo nuo vieno automobilių salono Lietuvoje. Šiandien automobilių verslą vystome ir Latvijoje bei Baltarusijoje. 2019-aisiais pardavėme rekordiškai daug automobilių – daugiau nei 25 tūkst. (48 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais). Ar domiesi automobiliais ir svajoji dirbti didelėje tarptautinėje įmonėje, atstovaujančioje didiesiems automobilių pramonės prekės ženklams? Prisijunk prie mūsų komandos!

Būdamas "Bentley" serviso praktikantu (-e), gausi žinių apie "Bentley" salono administracinius procesus ir pamatysi, kaip dirba prabangių automobilių salono serviso komanda.
Pagrindinės Tavo atsakomybės bus šios: darbas su vidinėmis apskaitos ir techninio aptarnavimo programomis bei pagalba autoserviso komandai atliekant automobilių remonto ir aptarnavimo procesus.

Prisijunk prie mūsų, jei Tu:

  • Visuomet svajojai dirbti prabangių automobilių salone;
  • Turi gerus anglų kalbos įgūdžius;
  • Turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
  • Esi atsakingas (-a), draugiškas (-a), komunikabilus (-i);
  • Esi pasirengęs (-usi) atlikti praktiką mažiausiai 2 mėnesius;
  • Esi studentas (-ė).

Kas laukia prisijungus prie mūsų?

  • Neįkainojama patirtis, kuri gerai atrodys Tavo CV;
  • Įvairios profesinio tobulėjimo ir augimo programos, pritaikytos tavo poreikiams. Be to, kasdien tave sups ir geriausias žinių bei darbo praktikų dalinimosi tinklas – kolegos iš skirtingų verslo sričių ir šalių;
  • ... ir svarbiausia - laisvė nestandartiniam mąstymui, galimybė kurti bei įgyvendinti savo idėjas.
Modus Group

Modus Group

„Modus Group“ istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per 27 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau 12 Europos rinkų. Pagrindinės „Modus Group“ veiklos sritys: atsinaujinanti energetika („Green Genius“), mobilumo paslaugos („CityBee“) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų „Porsche“, „Bentley“, „BMW“, „Fiat“, „Jeep“, „Maserati“ ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).
informacija apie Modus Group
4425 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2748 €
25% uždirba 2748-3834 €
25% uždirba 3834-4917 €
25% uždirba nuo 4917 €