Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Biržų duona"
More about company »

Praktikantas (-ė) logistikos skyriuje

Biržai - UAB "Biržų duona"

Darbo pobūdis

Kviečiame atlikti praktiką UAB „Biržų duona“ logistikos padalinyje!

Pagrindinės funkcijos:
  • asistavimas logistikos vadovui ir vyriausiam sandėlininkui;
  • išvežimo dokumentų rengimas, spausdinimas ir perdavimas atsakingiems asmenims;
  • logistikos skyriaus personalo bei kitų dokumentų rengimas ir sisteminimas.

Reikalavimai

  • Trišalė praktikos sutartis iš mokymosi institucijos;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • inicatyvumas, žingeidumas, atsakingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Prisiliesti prie logistikos srities valdymo;
  • įgyti vertingos patirties darbui logistikos srityje;
  • susipažinti ne tik su logistikos skyriaus, bet taip pat ir su kepyklų veikla ir kepyklų darbo procesais.

Duoną Jūsų stalui kepame nuo 1953 metų. Per dešimtmečius keitėsi darbuotojų kartos, perduodamos viena kitai žinias ir patirtį, subtiliausias duonos ir jos gaminių kepimo paslaptis. Visa tai tam, kad Jus pasiektų aukščiausios kokybės ir išskirtinio skonio gaminiai.

Didžiuojamės savo meistrais – iš jų patirties, meilės amatui ir neišsenkančio kūrybišumo gimsta visiškai nauji, dar neragauti duonos ir konditerijos gaminių skoniai.
Informacija apie UAB "Biržų duona"
723 €
Vid. atlyginimas bruto
399
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Viktoras Kurganovas