Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

Praktikantas (-ė) MARKETINGO SKYRIUJE (praktika neapmokama)

Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

Darbas su socialine medija – „Facebook“, „Instagram“ (tekstų rašymas, tinklelio planavimas, darbas su business „Facebook“ platforma);
darbas su „Adobe Illustrator“ programa;
pagalba kolegoms parodų, renginių, marketingo veiksmų planavimo procesuose.

Reikalavimai

Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
gerai išmanyti darbą su „Microsoft Office“ׅ paketu.

Būtina trišalė studento praktinio mokymo sutartis.

Mes jums siūlome

Praktikos atlikimo vieta Klaipėdos LEZ teritorijoje, Pramonės g. 8A, Klaipėda.

„Garant Boats & Yachts“ – tai specializuotas katerių, jachtų, valčių ir jų variklių, vandens inventoriaus bei atsarginių detalių salonas, teikiantis ir visų laivų remonto dirbtuvių kompleksines paslaugas.

Mūsų salonas skirtas ne tik vandens laisvalaikio entuziastams ir profesionalams, bet ir komercinių ar pramoginių laivų savininkams.