Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HR Management"
More about company »

Praktikantas (-ė) (nuo III-io kurso) advokatų kontoroje

Vilnius - UAB "HR Management"

Darbo pobūdis

  • pagalba advokatams ir advokatų padėjėjams;
  • procesinių dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • teisės studijų studentas, VU arba užsienio universitete būtų privalumas;
  • anglų kalbos žinios (rusų kalba - privalumas);
  • atsakingumas, pareigingumas, siekis mokytis ir tobulėti;
  • magistrantūros studijos - privalumas.

Darbo patirties ir darbo organizavimo įgūdžių bei kitų savybių, būtinų karjeros galimybių įgyvendinimui – išmokysime.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • galimybę tobulėti profesinėje srityje;
  • lanksčias darbo ir jo apmokėjimo sąlygas.

Darbo pradžia: nuo 2018m. balandžio mėn.

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.

Mūsų klientė - keturių advokatų kontora ieško praktikanto (-ės) darbui Vilniuje, socialiai atsakinga įmonė, pirmenybė teikiama neįgalumą turintiems asmenims.