Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo konsultacijų grupė"
More about company »

PRAKTIKANTAS (-Ė) PERSONALO SRITYJE

Kaunas - UAB "Personalo konsultacijų grupė"

Darbo pobūdis

Praktikos sritis - kandidatų paieška ir atranka;
Supažindinsime su kandidatų paieškos principais;
Išmokysime, kaip pritraukti tinkamus kandidatus;
Parodysime, kaip atlikti pirminį kandidatų vertinimą;
Savarankiškai vykdysite paskirtas kandidatų atrankas.

Reikalavimai

Galimybė pasirašyti trišalę praktikos sutartį;
Noras tobulėti žmogiškųjų išteklių srityje;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

Galimybę įgyti vertingos patirties personalo paieškos ir atrankos srityje;
Galimybę gauti geras rekomendacijas arba pasiūlymą prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.