Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Selteka"
More about company »

Praktikantas (-ė) pirkimų skyriuje

Kaunas - UAB "Selteka"

Darbo pobūdis

Duomenų suvedimas į Verslo valdymo sistemą;
Informacijos paieška tiekėjų duomenų bazėse;
Techninės dokumentacijos tvarkymas;
Pagalba pirkimų skyriaus kolegoms.

Reikalavimai

Mokėti dirbti su kompiuteriu (Geri Excel įgūdžiai);
Lietuvių ir Anglų kalbos mokėjimas;
Atidumas ir kruopštumas;
Sugebėjimas struktūrizuoti informaciją bei aiškiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

Mes jums siūlome

Susipažinti iš vidaus kaip veikia pirkimų skyrius, kai kurios logistikos funkcijos;
Pamatyti praktikoje kaip veikia LEAN sistema įmonėje bei prisidėti prie jos tobulinimo;
Praktikoje pamatyti tarpfunkcinių padalinių komunikaciją, susipažinti su didelės įmonės vidiniais procesais bei prisidėti prie procesų tobulinimo;
Baigus praktiką galimybė tęsti darbą įmonėje kaip pirkimų skyriaus darbuotojui.

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50 metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Savo veiklą pradėjusi kaip Radijo gamykla „Banga“, 1997 metais įmonė buvo reorganizuota ir pavadinta „Selteka“ – šiandien žinoma, kaip didžiausia Rytų Europoje originalių elektronikos produktų gamintoja bei elektronikos gaminių surinkimo paslaugų teikėja.
Informacija apie UAB "Selteka"
308
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Antanas Vizgaitis