DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PRAKTIKANTAS (-Ė) PIRKIMŲ SKYRIUJE

Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Asortimento duomenų srautų valdymas programoje;
Prekių srautų analizė, būsimų pardavimų prognozavimas bei prekių užsakymas.

Reikalavimai darbuotojui

Studijuojantis taikomosios matematikos, logistikos ir pan. susijusią specialybę 3 - 4 kurse;
Turintis galimybę praktiką atlikti kuo anksčiau, t.y., nuo birželio mėn.;
Geros anglų kalbos žinios (rusų k.-privalumas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Analitinis mąstymas;
Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas bei geri bendravimo įgūdžiai.

Galimybę įgyti realios darbo patirties ir pritaikyti savo teorines žinias praktikoje;
Galimybę mokytis iš profesionalų;
Pareigingiems ir greitai besimokantiems praktikantams yra galimybė likti dirbti po praktikos.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.