Praktikantas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.11.03

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ko jau ko, bet veiklos pas mus tikrai
netrūksta :) Ką veiksi tu?
  • Tikimės, jog norėsi prisidėti prie personalo
paieškos ir atrankos procesų;
  • Tavo pagalbos prireiks atliekant įvairias administracines užduotis (svečių sutikimas, kandidatų aprašymų vertimas į anglų kalbą, korespondencijos, darbo skelbimų administravimas etc.)
  • Atliksi kandidatų vertinimą (rekomendacijų
rinkimas, anglų kalbos žinių vertinimas);
  • O ir vadovai bei kolegos numatę tau veiklos :)

Reikalavimai

  • Pozityvumo, pozityvumo ir dar kartą
pozityvumo;
  • Tikrai gerų anglų kalbos žinių;
  • Gali būti studentas;
  • Noro ir motyvacijos išbandyti save personalo srityje. Nebijoti klausinėti;
  • Savarankiškumo - būtinai stengsimės supažindinti tave su mūsų "virtuve", bet ir nestovėsime nuolat už nugaros. Rezultatų siekiame kaip komanda, tačiau nemažai teks dirbti savarankiškai;
  • Drąsos ir gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • Kruopštumo, atsakingumo bei greitos orientacijos.

Mes jums siūlome

  • Praktiką 2-3 mėn.;
  • Naudingų žinių ir veiklos pradedant karjeros kelią;
  • Šaunią komandą ir stalo futbolo bei stalo teniso turnyrus!
  • Galimybę susipažinti su geidžiamiausiais darbdaviais Lietuvoje ir prisidėti prie didžiausių atrankos projektų;
  • Mūsų darbas intensyvus ir dažnai rezultatų reikia "vakar", bet progos visiems kartu papramogauti nepraleidžiame!
Send CV

UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.
All UAB "ALLIANCE RECRUITMENT" job ads

Other company job ads:

All ads of this company (37) »