Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AD Baltic“
More about company »

Praktikantas logistikos skyriuje

Vilnius - UAB „AD Baltic“

Darbo pobūdis

Distribucijos tinklo klientų logistinis aptarnavimas;
Darbas su didelės apimties smulkiais pristatymais;
Organizuoti įmonės parko bei vairuotojų darbą;
Organizuoti samdomo transporto darbą;
Optimizuoti ir efektyvinti automobilių maršrutus, kontroliuoti ir koordinuoti;
Užtikrinti nepriekaištingą, saugų bei tinkamą prekių pristatymą klientams;
Darbas su MS NAV, darbas su BCE programa.

Reikalavimai

Noras mokytis ir tobulėti logistikos srityje;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Anglų ir rusų kalbos žinios;
Iniciatyvumas, pareigingumas, atsakingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Praktikos vietą tarptautinėje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

Derybų klausimas

AD BALTIC - didmeninės prekybos autodetalėmis įmonių grupė, veikianti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje – viena iš rinkos lyderių, ADI tinklo narė.
Informacija apie UAB „AD Baltic“
1349 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 678 €
25% uždirba 678-1102 €
25% uždirba 1102-1549 €
25% uždirba nuo 1549 €
Vadovas: Kęstutis Tubutis