PRAKTIKANTĖ (-AS) TRANSPORTO ĮMONĖJĖ

Skelbimas galioja iki: 2017.11.09

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Studente, jei ieškai praktikos vietos rudens laikotarpiui - mes Tau galime ją pasiūlyti!

Kviečiame Tave prisijungti prie jaunatviškos ir profesionalios TRANSIMEKSA komandos! Praktikantų ieškome šiuose skyriuose:
  • apskaitos,
  • transporto,
  • ekspedicijos.

Jei susidomėjai, skubiai siųsk savo CV ir mes asmeniškai su Tavimi susisieksime!

Reikalavimai

  • LABAI GEROS rusų ir vidutinės anglų kalbų žinios;
  • ypatingas kruopštumas, atsakingumas ir motyvacija;
  • geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • trišalė praktikos sutartis iš mokymo įstaigos.

Mes jums siūlome

  • modernią darbo vietą;
  • jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
  • Tave dominančios srities apmokymus;
  • galimybę susipažinti su didelės transporto įmonės veikla ir pamatyti, kaip dirba įvairių sričių profesionalai;
  • realią galimybę gauti NUOLATINIO darbo pasiūlymą.
Send CV

UAB "Transimeksa"

UAB „Transimeksa" – viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių jau daugiau nei 20 metų!

UAB „Transimeksa" teikia kokybiškas logistikos paslaugas: krovinių gabenimą nuosavu ir partnerių transportu (įskaitant jūrų ir oro transportavimą), muitinės tarpininkavimą bei sandėliavimą nuosavame krovinių terminale.

Daugiau informacijos apie mus rasite čia: www.transimeksa.com
All UAB "Transimeksa" job ads

Other company job ads:

All ads of this company (8) »