PRAMOGISTAS (-Ė) Prisidėk prie renginių organizavimo komandos!

70-120 €/d. Į rankas
Vilnius - UAB „NP grupė“

Darbo pobūdis

  • Pripučiamo pramogų inventoriaus paruošimas (Patirtis nebūtina apmokome);
  • Mūsų įmonės siūlomų pramogų pravedimas (Patirtis nebūtina apmokome);
  • Bendravimas su klientais renginyje;
  • Dažnas darbas savaitgaliais;
  • Darbas dažniausiai komandose;
  • Vairuoti įmonės mikroautobusą (B Kategorija) - privalumas;
  • Galima derinti su kitu darbu;
  • Renginiai vyksta visoje Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Nuo 18 metų;
  • Gera ir linksma nuotaika renginiuose;
  • Atsakingas požiūris į paskirtas užduotis;
  • Sąžiningumas;
  • Punktualumas!
  • Mandagumas;
  • Komunikabilumas;
  • Darbo patirtis renginiuose (privalumas);
  • Gebėjimas greitai reaguoti į situacijas;
  • Visuomeniškumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Automobilis, kuriuo galėtumėte atvykti į renginius (privalumas).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Esi linksmas, atsakingas ir tau patinka renginiai bei darbas su žmonėmis? Siūlome labai linksmą darbą su pramogomis!
Sėkmingai pasikalbėjus su Jumis darbo pokalbio metu, prijungsime Jus prie bendros darbo sistemos. Jūs nuolat gausite kvietimus prisijungti prie komandos ir padėti įgyvendinti neužmirštamas pramogas visuomeninuose, įmonių renginiuose ar asmeninėse šventėse!

Darbas renginiuose - puikus papildomų pajamų šaltinis.

Skaitai CV ir nori prisidėti? Nedvejok! Norime suburti didelę linksmai dirbančių žmonių komandą.

Atlyginimas 70-120 Eur./dieną. Priklauso nuo Jūsų noro prisidėti.

Privalumai:
  • Laiku mokamas atlyginimas.
  • Galimybės tobulėti.
  • Jaunatviškas ir pozityvus kolektyvas.
  • Ilgalaikis papildomų pajamų šaltinis.

Atlyginimas

70-120 €/d. į rankas

UAB „NP grupė“

UAB NP grupė vykdo savo veiklą trijose pagrindinėse srityse:

  • Renginių įrangos nuoma. Prekinis vardas: RenginioPartneris.lt
  • Renginių, lauko terasų, viešbučių, prekybinės įrangos prekyba. Prekinis vardas: RenginioPartneris.lt/parduotuve
  • Renginių organizavimas (komandos formavimo renginiai ir pramogos). Prekinis vardas: NoriuPramogauti.lt

Trumpai apie įmonę:
  • Veiklą vykdome visoje Lietuvoje. Prekybos paslaugas teikiame visoje Europoje.
  • Esame patikimi ir per ilgą darbo patirtį sukaupę didelį lojalių klientų ratą.
  • Esame lyderiaujanti įmonė vykdomose veiklos srityse.
  • Kartu su visa komanda greitai augame ir plečiamės!
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „NP grupė“
1554 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1400 €
25% uždirba 1400-2220 €
25% uždirba nuo 2220 €