Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elteros projektai“

Pramonės automatikos programuotojas

1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Elteros projektai“

Darbo pobūdis

UAB “Elteros projektai”, sėkmingai dirbanti automatikos srityje, šiuo metu plečiasi ir naujai kuriamai pramoninės automatikos komandai ieško patyrusio kolegos, kuris bus atsakingas už pramoninės automatikos programavimą, naujų idėjų generavimą ir problemų sprendimų paiešką. Garantuojame įdomius ir kūrybos reikalaujančius projektus, pasitelkiant vaizdų apdorojimą ir robotus, draugišką ir profesionalų kolektyvą bei galimybę tobulėti. Jei mėgsti iššūkius ir nebijai atsakomybės – laukiame tavo CV!

  • Pramoninių valdiklių (angl. PLC) ir ekranų (angl. HMI) programavimas;
  • Dažnio keitiklių, servo pavarų programavimas;
  • Robotų programavimas;
  • Darbas su vaizdų atpažinimu ir apdorojimu;
  • Galutinis automatinės sistemos paleidimas-derinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis inžinerinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis valdiklių ir SCADA programavime;
  • Gebėjimas greitai spręsti užduotis;
  • Geras automatikos schemų ir veikimo principo supratimas;
  • Gebėjimas naudotis prietaisais, reikalingais sistemos gedimo identifikavimui;
  • Atidumas, kruopštumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kat. (pagrindiniai objektai Vilniuje ir Kaune, rečiau Klaipėdoje);
  • Geras techninės medžiagos supratimas anglų ir/arba rusų kalbomis;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai tiek ir komandoje.

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas;
  • Pilnas aprūpinimas darbo priemonėmis: telefonas, kompiuteris, ir kt. pagal poreikį.
  • Kvalifikacijai reikalingų mokymų pilnas kompensavimas;
  • Karjeros galimybės.

Atlyginimas

1800 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas ir priklauso nuo rezultatų

Daugiau informacijos apie mūsų įmonę rasite:
informacija apie UAB „Elteros projektai“
2795 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2119 €
25% uždirba 2119-2735 €
25% uždirba 2735-3496 €
25% uždirba nuo 3496 €