Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Aboratis personalmanagement GmbH
More about company »

Pramonės elektrikai

Užsienis: Vokietija - Aboratis personalmanagement GmbH

Darbo pobūdis

Pramoninio elektros montavimo darbai;
Sistemų pajungimas, valdymo įrenginių derinimas;
Įtampos spintų pajungimas;
Gedimų šalinimas elektros įrenginiuose;
Veikiančių elektros įrenginių apžiūros;
Matavimų atlikimas elektros įrenginiuose;
Elektros skydų, įvadinių ir vidaus instaliacijos kabelių keitimas ir remontas;
Elektros įrenginių operatyvinės priežiūros darbų vykdymas.

Reikalavimai

Profesinis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis;
Elektriko darbo patirtis dirbant su pramoniniais įrenginiais;
Planų ir schemų skaitymas ir supratimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
Žalingų įpročių neturėjimas;
Darbštumas, atsakingumas, greita orientacija.

Kalbų žinojimas: vokiečių k. - A1, A2 ir daugiau, anglų k., rusų k.

Pateikite darbo ir gyvenimo aprašymą (CV) vokiečių, anglų ar lietuvių kalbomis.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia puikias galimybės siekti karjeros;
Darbuotojai yra vertinami ir skatinami;
Suteikiamos mokymosi, įgūdžių lavinimo galimybės;
Darbuotojai vertinami už gerai atliktą darbą.

Apmokėjimas:

Patrauklų laiku mokamą atlyginimą (valandinis įvairus, užmokestis 15,00 Eur./val. iki 16,00 Eur./val).;
Kompanija vadovaujasi Vokietijos įstatymais, sudaroma darbo sutartis, suteikiamos visos socialinės garantijos;
Įvairius apgyvendinimo variantus (nuomos kaina:
250 Eur./mėn. );
Įdarbinimą iš karto arba pagal susitarimą;
Atlyginimas: 1700–2500 Eur;
Priklauso nuo rezultatų;
Su perspektyva didėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Ekspertai - ekspertams.
Teisingas pasirinkimas su aboratis - patikima personalo įdarbinimo agentūra, įsikūrusi pietų Vokietijos pusėje Offenburg, netoli Šveicarijos ir Prancūzijos sienos. Sparčiai besiplečianti savo klientų aptarnavime. Suteikia ilgalaikes ir stabilias darbo vietas pagal specialistą.

Suteikia visą informaciją ir nukreipia į atitinkamas įmones arba naują Jūsų veiklos sritį. Mes kalbame lietuvių, rusų, pagrinde vokiečių kalba.

Daugiau informacijos tel.:
0049 (0)7636-
0049 (0)-834