Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTIC MASTER“
More about company »

Pramoninės šaldymo įrangos projektų vadovas (-ė)

Klaipėda - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška, santykių su esamais klientais palaikymas;
Sklandaus projektų valdymo ir tinkamo pardavimų proceso užtikrinimas;
Aktyvus dalyvavimas rengiant ir įgyvendinant didelės apimties projektus;
Darbas su viešaisiais pirkimais;
Nuolatinė rinkos ir konkurentų analizė, naujų galimybių rinkoje paieška.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
2-5 m. sėkminga pardavimų patirtis;
Puikūs projektų valdymo, darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Komunikabilumas, gebėjimas užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius;
Puikūs derybiniai įgūdžiai, strateginis ir analitinis mąstymas, savarankiškumas, verslumas;
Puikios rusų bei anglų kalbų žinios;
Nuosavas automobilis;
Orientacija į klientą ir rezultatą.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą bei priedus;
Visas darbui reikalingas priemones;
Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo, karjeros galimybę.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turinti ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
Informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
1147 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
172
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 826 €
25% uždirba 826-997 €
25% uždirba 997-1237 €
25% uždirba nuo 1237 €
Vadovas: Artūras Paškauskas