Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Qbis"
More about company »

Pramoninio elektriko darbas Vokietijoje

2000–2500 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Qbis"

Darbo pobūdis

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško patyrusių pramoninių elektrikų. Šioje pozicijoje Jums reikės surinkinėti pagal pateiktas schemas elektros spintas prie konvejerio. Dirbant šioje pozicijoje Jums reikės:
  • surinkinėti spintas pagal techninius darbo brėžinius;
  • sujungti kabelius;
  • sumontuoti ir pajungti valdymo blokus ir valdymo panelius.
Darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Reikalavimai

Mūsų klientai ieško reprezentatyvių kandidatų su geromis anglų kalbos žiniomis, vokiečių kalba būtų didelis privalumas. Jūs turite būti pasirengęs dirbti tiek komandoje, tiek individualiai. Labai svarbu, kad Jūs turėtumėte patirties dirbant pramoniniu elektriku bei surinkinėjant spintas. Jūs taip pat turite nebijot dirbti viršvalandžių.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas Vokietijoje;
  • Laiku mokamą ir Jūsų kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Gyvenamą vieta.

Atlyginimas

2000–2500 Eur atskaičiavus mokesčius
UAB "Qbis"

UAB "Qbis"

Qbis įdarbinimo agentūra nemokamai padeda įsidarbinti Olandijoje darbuotojams iš Lietuvos ir Latvijos. Siūlomi darbai gali būti maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, informacinių technologijų arba žemės ūkio srityje.