Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Socialinių mokslų kolegija

Prekės ženklo „Hey Ready” vystymo vadovas

Nuo 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Socialinių mokslų kolegija

Darbo pobūdis

„Hey Ready“ yra SMK karjeros centro, teikiančio informaciją ir paslaugas apie SMK studijas ir karjeros perspektyvas, prekės ženklas. „Hey Ready” – tai karjeros tiltas, jungiantis SMK studentus ir absolventus su verslo bendruomene, valstybinėmis institucijomis ir organizacijomis. Karjeros centras organizuoja karjeros dienas, praktines dirbtuves, patyriminius susitikimus su verslo ir viešojo sektoriaus ekspertais, kuria edukacinį videoturinį, suteikiantį vertingų praktinių žinių ir reikalingų patarimų, susijusių su karjeros pasirinkimu ir vystymu, bei organizuoja turiningas vasaros stovyklas.

Atsakomybės sritys:
  • „Hey Ready“ prekinio ženklo produktų tolesnis vystymas ir įvedimas į rinką;
  • Karjeros dienų „HeyReady“ koncepcijos tobulinimas ir organizavimas;
  • Strateginių partnerysčių vystymas su verslo įmonėmis ir organizacijomis;
  • Edukacinio videoturinio kūrimas bei su karjera susijusių renginių organizavimas;
  • „Hey Ready“ prekinio ženklo žinomumo vystymas ir rinkos plėtra;
  • Idėjų generavimas, dalyvavimas naujų produktų kūrimo procese ir jų paleidimas į rinką.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs bendravimo, prezentaciniai ir derybiniai įgūdžiai;
  • Projektų valdymo ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir iniciatyvumas;
  • Mokėjimas naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.

Mes siūlome

  • Modernią ir inovatyvią darbo aplinką;
  • Draugišką, nuolat tobulėjančią ir šiuolaikišką komandą;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulėti;
  • Atlyginimą nuo 2200 Eur/mėn. (iki mokesčių).

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse.

Kodėl SMK?
Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Kolegijoje vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.
informacija apie Socialinių mokslų kolegija
2424 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1582 €
25% uždirba 1582-2111 €
25% uždirba 2111-2641 €
25% uždirba nuo 2641 €