CVB client

Prekės ženklo vadovas

1200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Ieškome "Maddalena" gamintojo pardavimų atstovo. (www.maddalena.it/en)

Pozicijos tikslai/atsakomybės:

  • Atstovauti Italijos apskaitos prietaisų gamintoją Lietuvos rinkoje;
  • Vystyti ir palaikyti santykius su esamais ir naujais klientais, bei atstovaujamu gamintoju;
  • Vykdyti didmeninę prekybą;
  • Užsitarnauti patikimo ir konkurencingo partnerio statusą rinkoje;

Reikalavimai

Tapk mūsų komandos nariu, jeigu:

  • Esi alkanas tobulėti ir tapti stipriu didmeninės rinkos žaidėju;
  • Gali laisvai kalbėti anglų kalba;
  • Tau nėra svetimi inžineriniai, techniniai klausimai;
  • Save puikiai realizuoji parduodamas.

Mes jums siūlome

  • Įdomus ir atsakingas darbas jaunoje, tačiau svarbią patirtį B2B sektoriuje sukaupusioje komandoje;
  • Galimybė auginti verslo vystymo kompetencijas;
  • Dinamiškas ir iššūkių pilnas darbas;
  • Stabilus darbo užmokestis ir priedai už iškeltų tikslų vykdymą.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Esame jauna, ambicinga į rezultatą bei kokybę orientuota komanda. Ilgalaikė tarptautinė projektų valdymo patirtis suteikia galimybes į verslą, darbuotoją ir klientą pažvelgti taip kaip suprantame žodį “TAIKLU”. Šiam konkrečiam projektui buriame komandą darbui su sėkmingai JAV veikiančia krovinių pervežimo kompanija.