Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Burda moden salonas"
More about company »

Prekinio ženklo Marc O‘Polo drabužių parduotuvei Vilniuje ieškome pardavėjos – konsultantės pilnai darbo dienai

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB ,,Burda moden salonas"

Darbo pobūdis

 bendravimas su klientais;
 klientui tinkamų prekių pasiūla ir pagalba išsirenkant prekes;
 prekių pardavimas;
 parduotuvės uždarymas bei atidarymas;
 gaunamų prekių priėmimas;
 tvarkos parduotuvėje palaikymas, kad visada būtų malonu užsukti;
 vykdyti pardavimų iškeltus tikslus.

Reikalavimai

 komunikabilumas;
 mandagus ir kokybiškas aptarnavimas;
 motyvacija siekti užsibrėžto tikslo;
 gebėjimas valdyti stresines situacijas;
 kompiuterinio raštingumo pagrindai;
 rusų ir anglų kalbos žinios – privalumas;
 analogiško darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

 pardavėjos – konsultantės pareigas premium segmento vardinio prekės ženklo drabužių parduotuvėje ;
 darbą pilnu etatu kintančiu grafiku;
 stabilų darbo užmokestį +procentai nuo pardavimų;
 papildomą darbuotojų motyvacijos sistemą (gimtadienio čekiai, paskatinimo čekiai už gerus darbo rezultatus);
 draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
 galimybę kilti karjeros laiptais;
 visas socialines garantijas.

Tad jei atitinki visus kriterijus, domiesi mada ir patinka darbas su klientais, tada mes laukiame Tavęs!

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mažmeninės prekybos įmonė, Lietuvoje atstovaujanti firminius ženklus Marc O'Polo, GANT, Ralph Lauren ir kt.
Informacija apie UAB ,,Burda moden salonas"
739 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vladimiras Babičius