UAB „Burda moden salonas“
More about company »

Prekinio ženklo Marc O‘Polo drabužių parduotuvei Vilniuje PLC Panorama ieškome pardavėjos (-o) – konsultantės (-o) pilnai darbo dienai

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Burda moden salonas“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome "Marc O'Polo" parduotuvėje Panoramoje, naujo komandos nario pilnu etatu, kuriam patinka mada, iššūkiai ir darbas su klientais. Darbo diena:
  • Konsultuoti klientus ir padėti jiems išsirinkti tinkamą prekę;
  • Vykdyti pardavimo iškeltus tikslus;
  • Priimti gaunamas prekes;
  • Atidaryti bei uždaryti parduotuvę;
  • Palaikyti tvarką parduotuvėje taip, kad visuomet būtų smagu į ją užsukti.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas;
  • Mandagus ir kokybiškas aptarnavimas;
  • Motyvacija siekti užsibrėžto tikslo;
  • Gebėjimas valdyti stresines situacijas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai;
  • Rusų ir anglų kalbos žinios – privalumas;
  • Analogiško darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą parduotuvėje "Marc O'Polo" Panoramos prekybos centre Vilniuje.
  • geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo asmeninių darbo rezultatų;
  • darbą su prestižiniu premium klasės prekiniu ženklu;
  • darbą jaunatviškame, draugiškame ir rezultatų siekiančiame kolektyve;
  • motyvuojantį atlyginimą ir procentus nuo asmeninių pardavimų.

Mūsų darbuotojai dirba pozityvioje ir gražioje aplinkoje, gauna gimtadienio dovanas bei išskirtines nuolaidas; geriausi pardavėjai kiekvieną mėnesį įvertinami ir apdovanojami.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Mažmeninės prekybos įmonė, Lietuvoje atstovaujanti firminius ženklus Marc O'Polo, GANT, Ralph Lauren ir kt.
informacija apie UAB „Burda moden salonas“
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 783 €
25% uždirba 783-1137 €
25% uždirba 1137-1469 €
25% uždirba nuo 1469 €