Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FJB Lithuania“

Prekinio ženklo vystymo projektų vadovas (ė) Baltijos šalims

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „FJB Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Naujo atstovaujamo produkto vystymo strategijos sukūrimas Baltijos šalyse, idėjų generavimas;
  • Partnerių tinklo sukūrimas ir darbas su partneriais;
  • Sutarčių pasirašymas jų kontrolė ir atnaujinamas;
  • Partnerių apmokymai;
  • Išsamus rinkos, konkurencinės aplinkos tyrimas;
  • Bendradarbiavimas su serviso vadovais užtikrinant prekinio ženklo serviso kokybę;
  • Komunikacijos vykdimas ir bendradarbiavimas su Baltijos šalių produkto vystymo vadovais;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros srityse);
  • Ryžtingumas, drąsa, ambicingumas, tikslų siekimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, šmaikštumas, geras humoro jausmas;
  • Savarankiškumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Darbo su pardavimais patirtis;
  • Anglų ar rusų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Konkurencini darbo užmokestį, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją ir gebėjimus;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Motyvacinius priedus priklausančius nuo metinių rezultatų;
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Kita informacija:

Darbo laikas: pilnas etatas.
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

16 metų sėkmingai dirbanti Lietuvoje ir Latvijoje, valdanti "FJB", "Miko Coffee Service" padalinius. Turime puikią reputaciją ir didžiulį klientų pasitikėjimą.

Specializuojamės maisto žaliavų gėrimų ruošimui, restoranų įrangos, kavos aparatų ir vandens sistemų sprendimais „HoReCA“ ir B2B segmentui. Išskirtinis platintojas Baltijos šalyse Dr. Coffee komercinių aparatų, Miko Coffee, David Rio, Orsa drinks ir kitų prekinių ženklų.

Daugiau apie įmonės teikiamas paslaugas ir produktus galite rasti: fjb.lt ; mikokava.lt ; drcoffee-lietuva.lt
informacija apie UAB „FJB Lithuania“
2008 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.