Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"
More about company »

Prekinių ženklų vadybininkas

Kaunas - UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Darbo pobūdis

  • Prekinių ženklų marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas Lietuvos bei užsienio rinkose;
  • Dalyvavimas naujų produktų kūrimo ir esamų produktų tobulinimo procese, siūlymų teikimas ir įgyvendinimas;
  • Prekinių ženklų produktų pakuočių ir kitų dizaino darbų koordinavimas, aprašų kūrimas;
  • Produktų prezentacijų ruošimas;
  • Prekinių ženklų biudžeto ir komunikacijos veiksmų planavimas bei vykdymas;
  • Produktų įvedimas į rinką bei jų žinomumo stiprinimas, produktų reklama bei pardavimų skatinimo veiksmai;
  • Prekinių ženklų atstovavimas Lietuvos bei užsienio rinkose;
  • Socialinės medijos komunikacijos planų sudarymas ir kontrolė;
  • Reklamos priemonių parinkimas ir jų efektyvumo analizė;
  • Produktų rinkos monitoringas, pardavimų analizė, glaudus bendravimas su pardavimų ir eksporto skyriais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas marketingo srityje;
  • Produkto ar prekinio ženklo vadybininko darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai
  • Puikios anglų k. žinios žodžiu ir raštu (rusų k. – privalumas);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Word, Excel, PowerPoint);
  • Planavimo, organizaciniai, komunikaciniai ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Strateginis mąstymas, kūrybingumas, iniciatyvumas, gebėjimas planuoti savo laiką ir laikytis numatytos strategijos;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą šiuolaikinėje, nuolat augančioje kompanijoje;
  • Galimybes tobulėti ir realizuoti savo sugebėjimus;
  • Darbą profesionalų komandoje.

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in Lithuania measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.